NIEZŁY PASZTET

Przyszedł pocztą dziś rano, wegański.. Bez wątpienia był to jeden z najsmaczniejszych pasztetów jakie kiedykolwiek jedliśmy. Hmm, ale jak ma się pasztet do AYAHUASKI? Wszystko zaczęło się około rok temu..

Oto nasi wspaniali przyjaciele : Adam, Karol z Nowego Sącza oraz Mirek i Patrycja z Radomia.

To synowie właścicieli wielkich firm wędliniarskich, rodzinnych tradycji. Spotkaliśmy się na ceremoniach w ubiegłym roku.

Dziś zmieniają branżę na wege. Od naszego ostatniego spotkania minęło kilka miesięcy i dziś przyszła kurierem pierwsza paczka..

Pychotka 🙂

Mirek z Patrycją zrobili nam prezent. Otóż wysłali nam na spróbowanie kilka swoich firmowych produktów. Pasztety i kotlety mniam mniam. Po krótkiej rozmowie telefonicznej Mirek wyjaśnił, że postanowił być „czarną owcą w rodzinie” i zmodyfikować mięsny interes. Postawił sobie cel, aby udostępnić w całej Polsce smaczne, 100% naturalne i tanie jedzenie wege  🙂

Niektórzy producenci twierdzą że to połączenie jest niemożliwe, ale Patrycja dziś obala te mity.

Ma wielki talent do wymyślania nowych potraw i wciąż zaskakuje..

 

Patrycja uczy też innych jak gotować prosto i zdrowo.

Zostaliśmy więc zaproszeni na targi do Radomia gdzie 24-25 marca zagramy koncert na żywo, oraz będziemy opowiadać o uzdrawiających roślinach.

 

 

Tymczasem nasi dwaj kolejni bohaterowie, tym razem z Nowego Sącza (Borys i Adam), również przechodzą podobną transformację.

Prawie identyczna historia, i wielka firma zatrudniająca mnóstwo ludzi, ale.. PANOWIE PREZESI PRZYJEŻDZAJĄ NA CERMONIĘ 😛

Dziś Adam i Borys otwierają sieć restauracji o nieprzypadkowej nazwie „SZAMAN-KO love & light” 🙂 oraz przestrzeń lodami wege w całej Polsce.

W każdej restauracji powstaje szamański kącik medytacyjny.

W ten sposób ocalonych mamy mnóstwo zwierzaków, a dzięki naszym braciszkom rośnie świadomość zdrowego odżywiania i pracy z umysłem.

 

 

 

 

Pasztet można zamówić na śniadanie kurierem od  Mirka mailem miraon@o2.pl  (ceny nie znamy bo dostaliśmy w prezencie, ale naprawdę POLECAMY spróbować).

 

Ps. Nasi przyjaciele podają też przepisy na pyszne wegańskie potrawy. Jeszcze się nie znają ze sobą, ale mamy nadzieję, że po tym poście to się wkrótce zmieni 🙂

https://www.facebook.com/sztukazdrowiacom/

https://www.facebook.com/Szamanko-703960476477012/

http://www.curasana.pl

http://www.ayahuasca.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *