SANATORIO ESPIRITUAL

SANATORIO ESPIRITUAL Peru 

 

Ośrodek Sanatorio Espiritual mieści się wśród lasów deszczowych w peruwiańskim regionie Ucayali. Zadaniem ośrodka jest udostępnienie z leczniczej energii Amazonii, jej wyjątkowej rdzennej kultury i unikalnych walorów przyrodniczych. Tu każdy może korzystać z tradycyjnej medycyny naturalnej pod okiem maestro Don Raul Flores da Silva, który zasługuje na miano currandero przez duże „C” gdyż jest przede wszystkim bardzo znanym lekarzem posiadającym bogatą wiedzę w tematyce amazońskich roślin uzdrawiających. Ze swoimi problemami zgłaszają tu się liczni przyjezdni z okolicznych wiosek i goście z całego świata.

Sanatorio Espiritual powstało dla ludzi poszukujących drogi powrotu do pełnej osobistej równowagi, oczyszczenia na poziomie fizycznym, mentalnym, duchowym i odbudowania sił witalnych. Dla każdego tworzony jest indywidualny program terapii, w szamanizmie amazońskim nazywany dietą. Umożliwia to pozbycie się niepotrzebnego bagażu w postaci przeszkód emocjonalnych, psychologicznych, fizycznych i duchowych. W efekcie przywracana jest wielowymiarowa równowaga osobista i pełnia potencjału co przekłada się również na praktyczne aspekty codziennego życia.

Program warsztatu obejmuje:

 • indywindualna dieta z leczniczymi roślinami
 • liczne ceremonie z medycyna Amazonii
 • integracja i zdrowe wegetariańskie wyżywienie
 • zakwaterowanie w bungalowach mieszczących się na terenie ośrodka
 • wyprawy krajoznawcze i spotkania z kulturą indiańską
 • wyprawy po Amazonce i wizyty w parkach narodowych
 • kąpiele w wodospadach i w gorących źródłach
 • trekingi z przewodnikiem

  Cena warsztatu 2 tygodniowego to około 950$  (all-inclusive 2 tygodniowy program diety w Sanatorio Espiritual; istnieje możliwość skrócenia bądź wydłużenia pobytu i dostosowania ceny w zależności od indywidualnych potrzeb, możliwości i preferencji).

  Cena jednej ceremonii 200 soles peruwiańskich , konsultacje z Don Raulem oraz indywidualne zabiegi – dobrowolna donacja za pomoc.

  Szczegółowy program wyjazdu, rezerwacje turnusów i wszelkie pozostałe informacje dostępne pod adresem e-mail: sanatrio.espiritual@jestesmyzmiana.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Aya Medytacja” 

 

 

 

 

SANATORIO ESPIRITUAL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *