ARTYSTYCZNA EKSPRESJA UZDROWIONEJ

Dziś otrzymaliśmy kurierem prezent. Po otwarciu przesyłki nie mogliśmy uwierzyć oczom, w środku znaleźliśmy piękny obraz. Obraz przedstawia wzruszającą historię uzdrowienia, które wydarzyło się na naszych oczach..

Ten tryskający kolorami obraz to wyraz wdzięczności naszej kochanej Sylwia Maz która od lat męczyła się z ciężką depresją.
Próbowała wielu terapii, leków, szukała pomocy.. bez skutku.
Gdy przyjechała do nas pierwszy raz wyglądała na zalęknioną, mówiła że nie chce dłużej żyć i wciąż płakała. Lata leczenia farmaceutykami nie przynosiły efektów. Od pierwszej ceremonii wykonała wspaniałą pracę. Odzyskała harmonię wewnętrzną, jest uśmiechnięta i od kilku miesięcy pomaga nam prowadzić konsultacje z osobami, które cierpią tak jak ona kiedyś. Widząc to wszystko, trzymając w rękach obraz słyszymy jej radosny śmiech. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia..

To dzięki praktyce WSPÓŁCZUCIA, gdy zaczynamy POMAGAĆ innym nasze życie nabiera sensu i rozpuszcza się w nim cierpienie. Sylwia pożegnała dawne życie, pragnie zacząć robić coś w kierunku niesienia pomocy innym zagubionym sercom. Zachęciliśmy ją, aby zrobiła kurs masażu ajurwedyjskiego w okolicach Warszawy. Zbieramy więc wszelkie informacje o takich kursach w tamtej okolicy, aby pomóc Sylwii w realizacji pomysłu. Chcemy także jakoś pomóc sfinansować przynajmniej część warszatu. Jeśli możesz jakoś pomóc, lub masz jakiś pomysł – każda pomoc będzie mile widziana  aho !

/AyaMedytacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *