PUK PUK, JEST TU JAKIŚ SZAMAN?

Po spotkaniach często padają pytania dotyczące interpretacji wizji, lub indywidualnych doświadczeń. Współcześni terapeuci prześcigają się w coraz bardziej zachwycających i porywających wyjaśnieniach prowadzących do chwilowego zaspokojenia rosnących potrzeb kuracjuszy.

W odpowiedzi mogę więc opowiedzieć Ci kolejną historię.. o Twoich przodkach, o energiach Cię otaczających,  o tym co będzie po śmierci i przedstawić o „ego” – statystycznie jeden z najlepiej sprzedających się tematów szkoleń rozwoju. Mogę Ci przeczytać historie z układu gwiazd, lub powróżyć z kart. Ostatecznie możemy też pogaworzyć na tematy ezoteryczne, filozoficzno- naukowe, bądź wspólnie ponarzekać jak to jest na świecie źle przypinając historię tak ciekawą, że wycieczka retoryki słownej będzie niczym zjazd na zjeżdżalni prosto do wypełnionego podnieceniem basenu. Mogę też polecić Ci kilku wspaniałych mistrzów których przesłanie spowoduje, że będziesz funkcjonował na „wyższych obrotach” i życie stanie się łatwiejsze, lub nauczycieli o wiedzy zaspokajającej najbardziej wyrafinowane, filozoficzne umysły. A więc.. jeśli tego chcesz mogę Ci  przedstawić na wiele sposobów kolejną opowieść, ale to będzie tylko opowieść, kolejny wykład, kolejna historia.. Nawet jeśli będzie wspaniała, wzniosła i inspirująca.. skąd będziesz wiedział, że to jest prawda?

Jeśli jednak naprawdę chcesz wiedzieć.. Moja odpowiedź brzmi:  „NIE WIEM”.

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć – POZNAJ SIEBIE.

TEMET NOSCE.

„Będę tu z Tobą, gdziekolwiek pójdziesz. Będę towarzyszyć Ci na tej drodze, aby wskazać jedynego prawdziwego mistrza- Ciebie. Zbuduję nowy światopogląd, filozofię, historię powstania i funkcjonowania świata, wspaniałą konstrukcję tylko po to aby ją zburzyć. Burzyć ją i budować będziemy razem – tak, aby w końcu zrozumieć, że to tylko kolejna konstrukcja. Każda następna wciąż jest tylko konstrukcją, zabawką i jak domek z kart rozpadnie się z delikatnym powiewem świeżości o poranku. ”                                  

 

                                                                                                                                                                                                                                     AyaMedytacja

Komentarze są wyłączone.